KONST / Litografier / Serigrafi 14176116
nr 1417 6116
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 302/350,63x48, yttermått inklusive ram: 77x61 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:02:16
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan